Byt 1 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 1 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 1 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 1 + 1, Zborovská, Smíchov - Praha 5 | 4

Byt 1 + 1

Interiér 32 m2, balkon 6 m2

Praha 5, Smíchov, Zborovská

Nově zrenovovaný byt s balkonem situovaný v 5. nadzemním podlaží krásného činžovního domu po kompletní rekonstrukci na rohu ulic Zborovská a Pecháčkova, v atraktivní rezidenční části pražského Smíchova jen pár minut chůze od Anděla či vltavského nábřeží. Předpokládané dokončení v zimě 2015.

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj/ložnice s přístupem na balkon orientovaný do klidného vnitrobloku, samostatná kuchyně, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, a předsíň. Kvalitní vybavení apartmánu bude zahrnovat dubové parkety, dlažbu a obklady Ermes Aurelia a Pamesa Ceramica, nová špaletová okna s izolačními dvojskly, zachované původní prvky - ozdobné stropní štuky, podlahové vytápění ve všech místnostech, koupelnové zařizovací předměty Riho, Laufen, Hansgrohe aj., bezpečnostní vstupní dveře, dřevěné interiérové dveře. V kupní ceně bytu je zahrnut sklep, v domě budou k dispozici též úložné prostory a myčka pro kola.

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, tramvajové linky a metro B v docházkové vzdálenosti. Nedaleko najdeme množství kaváren a restaurací, posilovnu, obchodní centrum Nový Smíchov včetně kina a dalších možností společenského vyžití.

Interiér 32,6 m2, balkon 5,5 m2, sklep 2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 38 m2
Balkon 6 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20080

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.