Byt 2 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 2 + kk

Interiér 59 m2

Praha 5, Smíchov, Staropramenná

Slunný, západně orientovaný byt v 5. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem, 24 hodinovou recepcí a restaurací ve vyhledávané lokalitě na Praze 5, 3 minuty chůze od stanice metra a obchodního centra Nový Smíchov na Andělu.

Dispozice bytu je tvořena obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, ložnicí, koupelnou s vanou a toaletou a předsíní. Parkovací stání v garáži či v zakladači možno dokoupit za příplatek.
Třívrstvá dubová podlaha, dlažba a obklady Sandstone, nová špaletová okna, koupelnové zařizovací předměty Villeroy & Boch, kazetové repliky vstupních dveří.

Veškerá občanská vybavenost v místě, perfektní dopravní spojení do centra díky blízké zastávce tramvají, stanici metra a Smíchovskému nádraží. Nedaleko domu se nachází školka, škola, poliklinika, bowling, fitness centra, skate park.

Interiér 59 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 59 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20195

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.