Byt 5 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 5 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 5 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 5 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 5 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 5 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 5 + kk, Staropramenná, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 5 + kk

Interiér 161 m2, terasa 13 m2

Praha 5, Smíchov, Staropramenná

Prostorný mezonetový byt s terasou v 6. a 7. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem, 24 hodinovou recepcí a restaurací ve vyhledávané lokalitě na Praze 5, 3 minuty chůze od stanice metra a obchodního centra Nový Smíchov na Andělu.

Dispozice nižší úrovně je tvořena předsíní, velkým obývacím pokojem s přípravou pro kuchyň a jídelnou, 2 ložnicemi, 2 koupelnami (jedna z nich en-suite) a komorou. Vyšší úroveň se skládá z galerie, 2 ložnic s přístupem na terasu orientovanou do klidného vnitrobloku a poslední koupelny. Parkovací stání v garáži či v zakladači možno dokoupit za příplatek.
Třívrstvá dubová podlaha, dlažba a obklady Sandstone, nová špaletová okna, koupelnové zařizovací předměty Villeroy & Boch, kazetové repliky vstupních dveří.

Veškerá občanská vybavenost v místě, perfektní dopravní spojení do centra díky blízké zastávce tramvají, stanici metra a Smíchovskému nádraží. Nedaleko domu se nachází školka, škola, poliklinika, bowling, fitness centra, skate park.

Interiér 160,9 m2, terasa 13,1 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 174 m2
Terasa 13 m2
Parkování Ano
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20196

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.