Byt 2 + 1, Havelská, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Havelská, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Havelská, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Havelská, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Havelská, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Havelská, Staré Město - Praha 1 | 6

Byt 2 + 1

Interiér 64 m2, balkon 25 m2

Praha 1, Staré Město, Havelská

Byt s velký, balkonem je umístěn ve 3. nadzemním podlaží secesního činžovního domu na prestižní adrese v srdci Prahy, jen pár kroků od Staroměstského a Václavského náměstí a stanice metra Můstek.

Interiér je tvořen obývacím pokojem se vstupem na balkon, samostatnou kuchyní, ložnicí, koupelnou s vanou, umyvadlem a toaletou, komorou a předsíní. Byt je orientován do klidného vnitrobloku.
Vybavení zahrnuje parkety a linoleum, původní špaletová okna, originální dřevěné interiérové i vstupní dveře, elektrické vytápění, přívod plynu. Výška stropu 3,5 m. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji. Byt je vhodný k rekonstrukci, v domě není výtah.

Vyhledávaná centrální lokalita obklopená nejlepšími pražskými kavárnami a restauracemi, v těsném sousedství Stavovského divadla a v pěším dosahu četných obchodů a butiků, včetně obchodních domů Palladium a Quadrio.

Interiér 64,25 m2, balkon s výlučným právem užívání 24,95 m2. Byt je aktuálně pronajat.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 89 m2
Balkon 25 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 20755

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.