Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 1
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 2
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 3
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 4
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 5
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 6
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 7
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 8
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 9
Byt 4 + 1, Keplerova, Hradčany - Praha 1 | 10

Byt 4 + 1

Interiér 149 m2, balkon 9 m2

Praha 1, Hradčany, Keplerova

Slunný byt po kompletní rekonstrukci s balkonem se rozkládá na celém 3. nadzemním podlaží citlivě renovovaného činžovního domu s parkováním. Dům se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 1 – Hradčany, nedaleko Pražského hradu, romantického Pohořelce a četných zahrad a parků.

Dispozice bytu je tvořena prostorným, západně orientovaným obývacím pokojem s kuchyní a čtyřmi velkými okny, 3 ložnicemi (jedna z nich s balkonem), 2 koupelnami (jedna s vanou, sprchou, umyvadlem a toaletou, druhá se sprchou, umyvadlem a toaletou), samostatným WC, šatnou, prádelnou a předsíní.
Vybavení ve vysoké kvalitě zahrnuje dubové parketové podlahy, keramické mozaikové obklady a velkoformátovou dlažbu, nové repliky původních špaletových oken s izolačními dvojskly, bezfalcové interiérové dveře, bezpečnostní a protipožární repliky vstupních dveří, EZS. V kupní ceně je obsaženo 1 parkovací stání a úložný prostor v přízemí domu.

Příjemná lokalita naproti gymnáziu J. Keplera, základní a mateřské školy, v těsném sousedství parku Maxe van der Stoela, Černínské zahrady a Velké strahovské zahrady navazující na Petřínské sady. Zastávka tramvaje s přímým spojením na metro Malostranská je pár kroků od domu.

Interiér 149,39 m2, balkon 8,53 m2, skladovací prostor.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 158 m2
Balkon 9 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21271

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.