Byt 2 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 1

Byt 2 + kk, 2.NP, č. 2

Interiér 79 m2, balkon 3 m2

Praha 1, Nové Město, Příčná

Nový byt 2+kk se 2 balkony ve 2. nadzemním podlaží kompletně opraveného funkcionalistického činžovního domu s 11 garážovými stáními a sklepy. To vše přímo v centru Prahy v tiché ulici mezi stanicemi metra Můstek a Karlovo náměstí. Kvalitní a citlivá renovace budovy s důrazem na detail a zachování původních prvků, nadstandardní materiály a zajištění služby recepce. Projekt nabízí celkem 19 bytů různých velikostí a dispozic.

Interiér bytu je tvořen západně orientovaným obývacím pokojem s kuchyní, východně orientovanou ložnicí s šatnou a balkonem směřujícím do klidného dvora, koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní. Byt je nabízen ve stavu white walls, tj. před dokončením finálních povrchů, jako jsou podlahy, obklady či kuchyně, a poskytuje tak novému majiteli možnost úprav dle vlastních potřeb a vkusu.

Dům se nachází nedaleko Novoměstské radnice, 3 minuty chůze od stanice metra a zastávek tramvají na Karlově náměstí a 7 minut od metra Můstek na Václavském náměstí. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost a dostatek kulturního, společenského i sportovního vyžití.

Interiér 79,51 m2, balkony 2,88 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 82 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21300
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Nové Lauby