Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 1
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 2
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 3
Byt 1 + kk, Karla Kryla, Stodůlky - Praha 5 | 4

Byt 1 + kk

Interiér 38 m2, terasa 7 m2

Praha 5, Stodůlky, Karla Kryla

Studio s terasou a krásným výhledem do zeleně situované ve 4. patře moderního rezidenčního projektu Dalejský park v Praze 5, nedaleko Dalejského a Prokopského údolí a v blízkém dosahu Německé mezinárodní školy. Zastávka autobusu nedaleko, pár minut jízdy k metru Lužiny a Luka, trasa B.

Byt tvoří obývací prostor s vestavěným patrem na spaní, plně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na terasu, koupelna s vanou a toaletou, šatna / komora a vstupní hala.
K vybavení patří parkety a dlažba, francouzská okna, žaluzie, bezpečnostní vstupní dveře, videotelefon, alarm, kamerový systém. Bezproblémové parkování na ulici.

Příjemná lokalita s kompletní občanskou vybaveností a v blízkosti přírody. Nedaleko domu se nachází mateřské u základní školy, hřiště, poliklinika, supermarket, fitness centra, restaurace, kavárny a další služby.

Interiér 38 m2, terasa 7 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 45 m2
Terasa 7 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21362

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.