Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 4 + kk, Příčná, Nové Město - Praha 1 | 9

byt 4 + kk, 7.NP, č. 19

Interiér 147 m2, terasa 56 m2

Praha 1, Nové Město, Příčná

Krásné výhledy přes střechy okolních domů na nejznámější pražská panoramata nabízí tento nový penthouse s terasou a vlastním parkováním. Nachází se v posledním 7. nadzemním podlaží bez zkosených stropů, ve funkcionalistickém činžovním domě po kompletní citlivé rekonstrukci s důrazem na detail a zachování původních prvků. To vše přímo v centru Prahy v tiché ulici v bezprostřední blízkosti Novoměstské radnice.

Byt je nabízen ve stavu shell & core a poskytuje tak budoucímu majiteli možnost dokončit interiér dle vlastních představ a potřeb. Hlavní obytný prostor je orientovaný na jiho-západ, všechny místnosti mají přístup na terasu. Vstup do bytu je možný přímo z výtahu nebo ze společného schodiště. Veškeré příčky jsou zděné, dispozici lze jednoduchou stavební úpravou snadno změnit. Za příplatek je možné dokoupit 2 parkovací stání přímo v domě. V ceně jsou naopak zahrnuty 2 zděné sklepy v 1.PP a DPH.

Dům se nachází 3 minuty chůze od stanice metra a zastávek tramvají na Karlově náměstí a 7 minut od metra Můstek na Václavském náměstí. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost a dostatek kulturního, společenského i sportovního vyžití.

Interiér 146,24 m2, terasa 56,43 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 203 m2
Terasa 56 m2
Parkování 2 stání v podzemní garáži za příplatek
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21378

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.