Byt 3 + kk, Lukavského, Košíře - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Lukavského, Košíře - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Lukavského, Košíře - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Lukavského, Košíře - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Lukavského, Košíře - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Lukavského, Košíře - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Lukavského, Košíře - Praha 5 | 7

Byt 3 + kk

Interiér 97 m2, zahrada 69 m2

Praha 5, Košíře, Lukavského

Jižně orientovaný mezonetový byt s privátní zahradou a výhledem do zeleně ve velmi klidné rezidenční čtvrti Cibulka, v sousedství přírodního parku a se snadnou dopravní dostupností do centra města, 5 minut autem k nákupnímu centru Nový Smíchov a 20 minut na letiště.

Z ulice se vstupuje do vyššího patra bytu, které je tvořeno předsíní, 2 ložnicemi, koupelnou a šatnou, kterou lze využít též jako pracovnu. V přízemí je umístěn otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní Poggenpohl a francouzskými okny vedoucími na zahradu a toaleta/technická místnost.
K vybavení patří dřevěné podlahy, dřevěná okna, bezpečnostní vstupní dveře NEXT, alarm Jablotron, IP kamera s nahráváním na zahradě, centrální vysavač, několik světelných scén, příprava pro domácí kino. Vytápění centrální kotelnou ve vedlejším objektu. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání v protějším domě a sklep, další parkování je možné na ulici.

Interiér 97 m2, zahrada 69 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 97 m2
Zahrada 69 m2
Parkování 1 garážové + 1 venkovní parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 21537
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.