Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 2 + 1, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 9

Byt 2 + 1

Interiér 80 m2, balkon 5 m2

Praha 5, Smíchov, Malátova

Byt 2+1 s balkonem v 5.NP novobarokního paláce na prestižní pražské adrese. Malátova 7 je projekt prvotřídního městského bydlení v klasickém činžovním domě po kompletní rekonstrukci, situovaném na pomezí Smíchova a Malé Strany, jen několik kroků od zahrady Kinských a Janáčkova nábřeží. Nárožní dům s výraznou novobarokní fasádou a působivou vstupní halou nabídne celkem 15 bytů, včetně tří nově postavených penthousů. Samozřejmostí jsou atraktivní společné prostory, výtah a automatický parkovací systém. Bytové jednotky se vyznačují promyšlenou kombinací moderního designu s původními architektonickými prvky a vysokým standardem technologií. Předpokládané dokončení Q4 2017.

Dispozice bytu je tvořena obývacím pokojem, kuchyní se vstupem na jižně orientovaný balkon, ložnicí s en-suite koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní. Před prodejem budou byty upraveny do stavu white walls.
Tyto standardy budou zahrnovat repliky původních špaletových oken v uliční fasádě a dřevěná eurookna ve fasádě dvorní, bezpečnostní a protipožární repliky původních vstupních dveří, SDK podhledy bez osvětlovacích těles, nové omítky včetně sádrových stěrek a základní bílé výmalby. Ve dvoře a v části suterénů domu bude umístěn automatický parkovací systém pro 13 osobních automobilů včetně MPV a SUV, ve společných prostorách budou situovány sklepní kóje.

Projekt nabízí příležitost bydlet v tradiční rezidenční lokalitě pár kroků od Janáčkova nábřeží a zahrady Kinských. Od Malé Strany, Kampy, Petřína, Národního divadla či nákupní, zábavní a business zóny Anděl bude rezidenty dělit jen několik minut klidné chůze. Okolí objektu se vyznačuje nadstandardním výběrem služeb a nabízí bohaté možnosti společenského a sportovního vyžití. Samozřejmostí je vynikající dopravní dostupnost autem (napojení na Městský okruh) i MHD (2 minuty od tramvajové zastávky Arbesovo náměstí).

Koupě podléhá dani z nabytí.
Interiér 80,2 m2, balkon 5,16 m2, sklep.
Pro další informace prosím navštivte webové stránky projektu Malátova 7.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 85 m2
Balkon 5 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek.
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22076
Informace o projektu Malátova 7

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.