Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 10
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 11
Byt 4 + kk, Malátova, Smíchov - Praha 5 | 12
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + kk

Interiér 143 m2, lodžie 3 m2

Praha 5, Smíchov, Malátova

23 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pár kroků na Janáčkovo nábřeží i do Petřínských sadů. Několik málo minut do centra. Dostatek soukromí pro každého člena rodiny i velkorysý prostor pro společná setkávání. Moderní design a špičkové technologie v novobarokních kulisách. Dokončení je plánováno na konec dubna.

Dispozici bytu v 6., vstupním podlaží tvoří 50metrový obytný prostor s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice s en-suite koupelnami, komora, vstupní chodba a samostatná toaleta. V 7. podlaží je umístěna galerie, koupelna a ložnice se vstupem lodžii orientovanou západním směrem do vnitrobloku, s výhledem na stráně Strahova.

Byt se prodává ve stavu shell&core, tj. bez příček a před dokončením finálních povrchů a zařizovacích předmětů (podlahy, schodiště, obklady, koupelny, kuchyňská linka nebo osvětlovací tělesa). V bytě je příprava na klimatizaci. Okna jsou dřevěná (repliky původních i moderní ateliérová a velkoformátová), vstupní masivní dveře bezpečnostní. K jednotce přísluší sklepní kóje, je možné přikoupit stání v automatickém parkovacím systému.

Tradiční rezidenční lokalita vyniká skvělou dopravní dostupností: dům je umístěn kousek od tramvajové zastávky, za 4 minuty lze dojet ke stanici metra linky A Malostranská i linky B Anděl. Místo poskytuje nadstandardní výběr služeb a bohaté možnosti společenského, kulturního i sportovního vyžití. Cesty autem urychluje blízký vjezd do tunelového komplexu.

Interiér 143,15 m2, lodžie 3,18 m2, sklep.

Pro další informace prosím navštivte webové stránky projektu
www.malatova7.cz.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 23 900 000 Kč / 933 959 €
Celková plocha 146 m2
Lodžie 3 m2
Parkování Parkovací stání za příplatek.
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22086
Informace o projektu Malátova 7
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.