Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 9
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 10
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 11
Byt 2 + kk, Pod Ateliéry, Hlubočepy - Praha 5 | 12

Byt 2 + kk, 4.NP, č. E3

Interiér 60 m2, terasa 2 m2

Praha 5, Hlubočepy, Pod Ateliéry

Byt 2+kk s terasou je součástí nově vznikajícího komorního projektu Barrandovská zahrada. Na místě prvorepublikového domu v původní vilové zástavbě starého Barrandova vyroste moderní nízkoenergetická rezidence kombinující soudobou architekturu a neotřelý design s benefity rodinných domů. Rozlehlý pozemek, který je ze všech stran obklopen vzrostlými stromy, totiž bude přetvořen v soukromé zahrady s navazujícími místy pro setkávání, jako je dětské hřiště, ohniště či pergola s výhledem do údolí Vltavy. Předpokládané dokončení Q4 2017.

Dispozice tohoto bytu ve 4. nadzemním podlaží bude tvořena obývacím pokojem s kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na terasu, dále ložnicí s en-suite koupelnou, samostatnou toaletou a předsíní.
K vysokému standardu vybavení budou patřit vytápěné třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady v dekoru přírodního kamene, bezfalcové dveře, velkoplošná okna, vodovodní baterie v černé či bílé barvě. Zvolit lze také atypické řešení zahrnující kartáčované dřevěné podlahy, kamenné obklady a dlažby, dýhované interiérové dveře s vysokým leskem či vodovodní baterie v měděné barvě. Každý klient navíc může využít 5 hodin konzultace s interiérovými architekty renomovaného londýnského studia Jestico+Whiles, které jsou již zahrnuty v kupní ceně bytu. Více úložného prostoru zajistí individuální sklepní kóje pro každou z jednotek, pro maximální komfort lze dokoupit též garážové či venkovní parkovací stání.

Projekt se nachází na jedinečném místě uprostřed původní vilové zástavby starého Barrandova. Pozemek leží přímo na hraně útesu barrandovského skalního masivu, na nějž navazuje rozlehlé zalesněné území Chuchelského háje. Veškerá občanská vybavenost je přitom na dosah ruky, stejně jako zastávky MHD či napojení na hlavní silniční tahy.

Koupě nepodléhá dani z nabytí.
Interiér 60,3 m2, terasa 2,4 m2, sklep 2,83 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 62 m2
Terasa 2 m2
Parkování Garážové nebo venkovní stání za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 22432
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.