Byt 3 + kk, U Svobodárny, Libeň - Praha 9 | 1
Byt 3 + kk, U Svobodárny, Libeň - Praha 9 | 2
Byt 3 + kk, U Svobodárny, Libeň - Praha 9 | 3
Byt 3 + kk, U Svobodárny, Libeň - Praha 9 | 4
Byt 3 + kk, U Svobodárny, Libeň - Praha 9 | 5

Byt 3 + kk

Interiér 70 m2, lodžie 4 m2

Praha 9, Libeň, U Svobodárny

Jižně orientovaný byt s lodžií, situovaný ve 2. nadzemním podlaží moderního rezidenčního projektu Rezidence Drahobejlova s kamerovým systémem a podzemním parkováním. Výhodná poloha v Praze 9 Libni v sousedství nákupní galerie Harfa, pár bloků od stanice metra Českomoravská a Sazka Arény.

Byt nabízí jižně orientovaný obývací pokoj s kuchyní a vstupem na lodžii, 2 ložnice, koupelnu s vanou a toaletou, samostatnou toaletu, velkou komoru nahrazující sklep a vstupní halu.
K vybavení patří dřevěné parkety, keramické obklady a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plastová okna, venkovní rolety, domácí vrátný. V kupní ceně je zahrnuto 1 garážové stání.

Byt se nachází v bezprostředním dosahu stanice metra linky B a kompletní občanské vybavenosti. Nedaleko je k dispozici OC Harfa s 5D kinem, restaurace, park, dětská hřiště, nemocnice s poliklinikou, lanové centrum, mexická tržnice a další služby. Nedaleko domu se lze napojit na cyklostezku.

Zálohy na společné služby, vodu a topení činí cca 4000 / měsíc.
Interiér 70 m2, lodžie 4 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 74 m2
Lodžie 4 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24400

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.