Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 9
Byt 4 + 1, U Rajské zahrady, Žižkov - Praha 3 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 4 + 1

Interiér 184 m2, terasa 28 m2

Praha 3, Žižkov, U Rajské zahrady

24 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nový mezonetový byt 4+1 se 2 terasami je součástí atraktivního projektu kompletní rekonstrukce bytového domu s výtahem, stylovými společnými prostory a parkováním, v těsném sousedství Riegrových sadů. Projekt U Rajské zahrady 2, realizovaný dle návrhu renomovaného studia CAMA Architekti, nabízí mimo jiné také dva exkluzivní penthousy s prostornými terasami a tři byty s ornamentálními balkony, to vše v přímém sousedství rozlehlého parku a se skvělou občanskou vybaveností v bezprostředním dosahu.

Nižší úroveň tohoto bytu v 6. a 7. nadzemním podlaží je tvořena obývacím pokojem loftového typu, kuchyní s jídelnou, pracovnou, samostatnou toaletou a technickou místností. Kuchyně a pracovna mají přístup na terasu orientovanou do klidného vnitrobloku. Vyšší úroveň nabízí 2 ložnice se vstupy na druhou terasu, velkorysou koupelnu, samostatnou toaletu, úložný půdní prostor a galerii.

Byt je nabízen k prodeji ve stavu shell&core, tj. bez příček a před dokončením finálních povrchů a zařizovacích předmětů, jako jsou podlahy, obklady, koupelny, kuchyňská linka nebo osvětlovací tělesa. Kupní cena bytu zahrnuje bezpečnostní a protipožární repliky vstupních dveří, nová dřevěná okna do vnitrobloku a sklep. Možnost dokoupení garážového parkovacího stání za příplatek.

Byty jsou situovány na pomezí Vinohrad a Žižkova, ve vysoce žádané lokalitě s výbornou dopravní obslužností a širokým výběrem služeb. Stanice metra Jiřího z Poděbrad a zastávky tramvají jsou vzdáleny jen pár minut chůze, podobně jako mnoho populárních restaurací, kaváren a vináren. Riegrovy sady a s nimi přímo sousedící revitalizovaný park Rajská zahrada poskytují nepřeberné množství příležitostí k volnočasovým aktivitám. Nachází se zde například dvě venkovní posilovny, krytý plavecký bazén, pétanque, pingpongové stoly, dětské hřiště, kavárna, nebo klidné zákoutí s jezírkem a vodopádem.

Interiér 183,74 m2, terasa 17,56 m2, terasa 9,9 m2, sklep.

Fotografie jsou pořízeny ze vzorového bytu.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 24 000 000 Kč / 918 133 €
Celková plocha 212 m2
Terasa 28 m2
Parkování Garážové parkovací stání za příplatek
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 24469
Informace o projektu U Rajské zahrady 2
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.