Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 8
Byt 1 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 9
Včetně garážového stání

Byt 1 + kk

Interiér 48 m2, balkon 3 m2

Praha 10, Vinohrady, Korunní

Světlý byt (ateliér) 1+kk s balkonem situovaný ve 3. nadzemním podlaží atraktivního projektu Rezidence Korunní, s 24hodinovou recepcí, ostrahou, podzemním parkováním a upravenou zahradou v uzavřeném dvoře. Ateliér je díky své poloze vhodný pro investici ke krátkodobým pronájmům - přímo naproti komplexu se nachází zastávka tramvají se spojením 1 minutu na metro a k zábavnímu a nákupnímu centru Atrium Flora, 5 minut na náměstí Míru a 10 minut na Karlovo náměstí.

Dispozice je tvořena obytnou místností s kuchyní a vstupem na balkon, koupelnou s vanou a toaletou a předsíní s velkou vestavěnou skříní. K vybavení patří dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažba, velkoplošná dřevěná okna, plně vybavená moderní kuchyňská linka, bezpečnostní vstupní dveře, ústřední dálkové topení, dostatek úložných prostor. Kupní cena ateliéru zahrnuje 1 parkovací stání v podzemní garáži.

Oblíbená a vyhledávaná lokalita na rozhraní zelené vilové čtvrti, s výbornou dopravní obslužností a kompletními službami v bezprostředním okolí. Pár minut chůze od rezidence se nachází školka, škola, nespočet kaváren a restaurací včetně populárního lokálního pivovaru, obchody, butiky a kino IMAX v Atriu Flora aj.

Interiér 48 m2, balkon 3,2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 51 m2
Balkon 3 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25025

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.