Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, Za Zámečkem, Jinonice - Praha 5 | 9

Byt 3 + kk

Interiér 98 m2, balkon 6 m2

Praha 5, Jinonice, Za Zámečkem

Zrekonstruovaný byt s balkonem, situovaný ve druhém patře uzavřeného rezidenčního komplexu Vila Park Jinonice s podzemním parkováním, v klidné rezidenční čtvrti Prahy 5. Lokalita poskytuje dostatek zeleně v nedalekém Přírodním parku Košíře a současně skvělý dosah do centra díky stanici metra Nové Butovice.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s přístupem na balkon a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s výhledem do vnitrobloku, druhá ložnice taktéž s přístupem na balkon, koupelna včetně hydromasážní vany, sprchového koutu a toalety s bidetem, vybavená šatna a vstupní hala.

K vybavení patří laminátové plovoucí podlahy a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, dostatek vestavěných skříní, elektrické předokenní žaluzie v jedné ložnici, plně vybavená kuchyňská linka, centrální plynová kotelna, domácí vrátný. V kupní ceně jsou také zahrnuta dvě garážová stání a sklep.

V pěší vzdálenosti je dostupná veškerá občanská vybavenost včetně základních a mateřských škol, velkého nákupního centra Galerie Butovice, restaurací nebo fitness centra. Jen pár kroků od domu se nachází Německá Škola v Praze.

Interiér 98 m2, balkon 6 m2, sklep 3 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 104 m2
Balkon 6 m2
Parkování 2 garážová stání.
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25163

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.