Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 4 + kk, Valentinská, Staré Město - Praha 1 | 11

Byt 4 + kk

Interiér 141 m2

Praha 1, Staré Město, Valentinská

Nově vzniklý prostorný mezonet leží v nejvyšším podlaží kompletně zrekonstruované rezidence nedaleko Staroměstského náměstí a Karlova mostu. Budova z konce 19. století byla rekonstruována s důrazem na původní architektonickou hodnotu, kvalitní detaily i materiály.

Dispozice vstupní úrovně v 5. podlaží nabízí vstupní halu, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, koupelnu, samostatnou toaletu a šatnu. Ve vyšším podlaží je umístěna třetí ložnice s en-suite koupelnou.

Celkový koncept rekonstrukce a výběr standardů proběhl za spolupráce s architektonickým ateliérem Studio Arch a renomovanou, celosvětově proslulou španělskou designérkou Patricií Urquiolou. Vybavení zahrnuje například olejované dubové parkety, repliky dřevěných kazetových dveří s mosazným kováním, velkoformátovou koupelnovou dlažbu a obklady Mutina - Azulej, koupelnovou sanitu Villeroy & Boch, baterie Steinberg aj. Možnost dokoupení garážového stání.

Dům stojí nedaleko Karlova mostu v boční uličce, kterou procházela jedna z nejstarších cest na území Prahy, zmiňovaná už kronikářem Kosmou. Lokalita nabízí jedinečné prostředí architektonických skvostů Starého Města i bohaté vyžití moderního evropského velkoměsta v podobě nákupních bulvárů, prvotřídní gastronomie a řady kulturních akcí například v blízkém Rudolfinu. Kompletní občanská vybavenost je v pěším dosahu nebo rychle dostupná MHD, stanice metra a tramvají jsou jen pár kroků od domu.

Celková podlahová plocha 141,4 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 141 m2
Parkování Možnost dokoupení garážového stání
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25295
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.