Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 4
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 5
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 6
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 7
Byt 2 + kk, Korunní, Vinohrady - Praha 10 | 8
Parkovací stání v ceně

Byt 2 + kk

Interiér 69 m2, terasa 15 m2

Praha 10, Vinohrady, Korunní

Moderní zařízený byt s 15 m2 terasou situovaný ve 3. nadzemním podlaží atraktivního projektu Rezidence Korunní, s 24hodinovou recepcí, ostrahou, podzemním parkováním a upravenou zahradou v uzavřeném dvoře. Přímo naproti komplexu se nachází zastávka tramvají se spojením 1 minutu na metro a k zábavnímu a nákupnímu centru Atrium Flora, 5 minut na náměstí Míru a 10 minut na Karlovo náměstí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s vanou a dvěma umyvadly, toaleta, vybavená šatna a vstupní chodba. Terasa je přístupná z obou hlavních místností.

Výhled do okolní vilové zástavby a do zeleně, nové vybavení, dřevěné parkety a velkoformátová dlažba, velkoplošná dřevěná okna, elektrické venkovní žaluzie, bezpečnostní dveře, videotelefon, vstup do domu na čip. Kupní cena zahrnuje garážové parkovací stání a sklep.

Oblíbená a vyhledávaná lokalita na rozhraní zelené vilové čtvrti, s výbornou dopravní obslužností a kompletními službami v bezprostředním okolí. Pár minut chůze od rezidence se nachází školka, škola, nespočet kaváren a restaurací včetně populárního lokálního pivovaru, obchody, butiky a kino IMAX v Atriu Flora aj.

Interiér 68,7 m2, terasa 15 m2, sklep 6 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 84 m2
Terasa 15 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 25575

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.