Byt 2 + kk, Rybalkova, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + kk, Rybalkova, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + kk, Rybalkova, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + kk, Rybalkova, Vršovice - Praha 10 | 4

Byt 2 + kk

Interiér 60 m2

Praha 10, Vršovice, Rybalkova

Světlý zrekonstruovaný byt ve 2. patře renovované nárožní budovy v těsném sousedství Havlíčkových sadů a pár minut chůze na náměstí Míru.

Interiér nabízí otevřenou dispozici obývacího pokoje, jídelny a plně vybavené kuchyně, dále ložnici, koupelnu s vanou a toaletou, samostatnou toaletu a komoru/šatnu v předsíni. V hlavní obytné části jsou parkety a v koupelně dlažba. K bytu náleží také sklep. Možnost parkování za poplatek. V domě není výtah.

Byt se nachází v atraktivní a vyhledávané lokalitě v blízkosti parku, škol, obchodů kvalitních restaurací a kaváren. V pěší vzdálenosti od zastávky tramvaje.

Interiér 60 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 60 m2
Parkování Ano
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 2588

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.