Byt 1 + kk, U Uhříněveské obory, Uhříněves - Praha 10 | 1
Byt 1 + kk, U Uhříněveské obory, Uhříněves - Praha 10 | 2
Byt 1 + kk, U Uhříněveské obory, Uhříněves - Praha 10 | 3
Byt 1 + kk, U Uhříněveské obory, Uhříněves - Praha 10 | 4
Byt 1 + kk, U Uhříněveské obory, Uhříněves - Praha 10 | 5

Byt 1 + kk

Interiér 33 m2, balkon 7 m2

Praha 10, Uhříněves, U Uhříněveské obory

Atraktivní byt 1+kk s balkonem a výhledem do zeleně přilehlé obory je situované v nejvyšším patře novostavby z roku 2013 ve velmi klidné části Uhříněvsi v sousedství rodinných domů.

Interiér je tvořen obytnou místností s kuchyní a vstupem na balkon, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou a předsíní s vestavěnou skříní. K vybavení patří laminátové plovoucí podlahy, keramické obklady a dlažba, plastová okna, plně vybavená kuchyňská linka, bezpečnostní vstupní dveře, domácí vrátný. Vytápění zajišťuje centrální kotelna v domě. K bytu náleží 1 venkovní parkovací stání.

Klidná lokalita v blízkosti přírodní památky Obora v Uhříněvsi a Podleského rybníka, 5 minut chůze od autobusové zastávky s přímým spojením na metro Háje a železniční stanice Praha-Uhříněves, s cestovní vzdáleností 20 minut od Hlavního nádraží. V Uhříněvsi se nachází kompletní občanská vybavenost včetně tenisové a badmintonové haly, několika restaurací, pivovaru, kina, škol a dalších služeb.

Interiér 33 m2, balkon 6,9 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 40 m2
Balkon 7 m2
Parkování 1 venkovní parkovací stání
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26093

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.