Byt 3 + kk, Libeň - Praha 9 | 1
Byt 3 + kk, Libeň - Praha 9 | 2
Byt 3 + kk, Libeň - Praha 9 | 3

Byt 3 + kk

Interiér 57 m2, balkon 3 m2

Praha 9, Libeň

Byt 3+kk s balkonem procházející společně s celou budovou rekonstrukcí ve vysokém standardu je situován v atraktivní rezidenční části Libně, jen pár kroků od nákupní galerie Harfa s multikinem, nedaleko stanice metra Českomoravská a několika parků s širokými možnostmi relaxace a sportovního vyžití. Dokončení je plánováno na Q3/Q4 2018.

Jihozápadně orientovaný byt ve 3. nadzemním podlaží tvořený obývacím pokojem s jídelním koutem a přípravou pro kuchyňskou linku, hlavní ložnici se vstupem na balkon směřující na severovýchod, další ložnicí, koupelnou se sprchou a toaletou, předsíní.
K vysokému standardu vybavení budou patřit například dřevěné lepené podlahy, velkoformátová keramická dlažba a obklady, nová dřevěná okna, interiérové dveře Sapeli, sanita Laufen a Jika. Dům prochází celkovou rekonstrukcí zahrnující výměnu střechy, oken a dveří, instalaci nového výtahu, opravu fasády, rozvodů i stoupaček.

Byt se nachází v lokalitě s výbornou dopravní obslužností, nedaleko stanice metra linky B a zastávky s četnými tramvajovými i autobusovými spoji. Blízká Galerie Harfa nabídne nejen obchody, ale také restaurace, 5D kino nebo Dinopark. Pohodlně lze dojít také k O2 Aréně a k parku Podviní s lanovým centrem, psím hřištěm a bobovou dráhou, nebo se napojit na cyklostezku vedoucí podél řeky Rokytky.

Interiér 56,9 m2, balkón 3,2 m2, sklep 2,2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 60 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26295

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.