Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 1
Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 2
Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 3
Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 4
Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 5
Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 6
Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 7
Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 8
Byt 5 + kk, Na pomezí, Košíře - Praha 5 | 9

Byt 5 + kk

Interiér 160 m2, balkon 23 m2

Praha 5, Košíře, Na pomezí

Prostorný byt se 4 balkony (celkem 23 m2) a krásným výhledem na Prahu a do okolní zeleně, situovaný ve 4., nejvyšším patře uzavřeného rezidenčního komplexu Bydlení Cibulka s parkováním, 24/7 ostrahou a soukromou společnou zahradou s dětským hřištěm a sportovním areálem.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 4 samostatné ložnice s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory, 2 koupelny, toaleta pro hosty, technická / úložná komora a velká centrální vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. Všechny hlavní místnosti mají přístup na jeden ze čtyř balkonů.

Vybavení zahrnuje dřevěné plovoucí podlahy, dlažbu, nábytek na míru, bezpečnostní dveře, velká okna, individální plynový kotel Junkers, dřevěné vnitřní žaluzie, kuchyňské spotřebiče Miele a Siemens, videotelefon. Orientace bytu V, J, Z. V kupní ceně je zahrnuto jedno garážové stání.

Klidná rezidenční lokalita v sousedství parku Cibulka a přírodní rezervace Vidoule, v rychlém dosahu stanice metra Jinonice, komerčního centra Nový Smíchov / Anděl a Německého gymnázia. Kompletní občanská vybavenost v blízkém okolí.

Interiér 160 m2, balkony 23 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 183 m2
Balkon 23 m2
Parkování Garážové stání.
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26321

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.