Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 1
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 2
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 3
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 4
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 5
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 6
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 7
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 8
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 9
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 10
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 11
Byt 4 + kk, K Chaloupkám, Záběhlice - Praha 10 | 12

Byt 4 + kk

Interiér 137 m2, terasa 20 m2

Praha 10, Záběhlice, K Chaloupkám

Prostorný byt s terasou ve třetím patře zajímavě řešeného terasovitého domu poskytuje výhody bytu a zároveň dostatek soukromí – na patře jsou pouze dvě jednotky, které spolu sousedí jedinou stěnou.

Do vstupní haly proniká širokými prosklenými dveřmi světlo z terasy, přiléhající k obývacímu pokoji. Z haly je vstup na samostatné wc a do hostinského pokoje s vlastní koupelnou a wc. Hala ústí do chodby, ze které se vstupuje do technické místnosti, dětského pokoje, hlavní koupelny a ložnice s francouzským oknem. Prostor s obývacím pokojem, kuchyňským koutem a vyvýšenou jídelnou zaujme velkorysými rozměry. Na terase je pak dostatek místa i na velkou sedací soupravu a levandulový záhonek.

Celý byt je promyšleně a nákladně zrekonstruován. Na podlaze je příjemná plovoucí podlaha z odolného vysokotlakého laminátu. Nejvíce zatěžované plochy jsou navíc dodatečně ošetřeny proti vodě. V koupelnách se nachází podlahové topení. Hlavní koupelnu lze díky přídavnému elektrickému vytápění možné temperovat kdykoliv během roku, v obývacím pokoji je zapuštěný konvektor do podlahy, ve zbylých místnostech pak radiátory. Dveře jsou bezfalcové, stěny zdobí designové tapety.
Byt je prodáván i s vybavením, například italskými svítidly nebo skříňkami v předsíni a stěnou s policemi na víno v kuchyni, vyrobenými na míru. Kuchyně je vybavena nadstandardně velkou lednicí a samostatným mrazákem, granitovým dřezem, výkonnou digestoří, chladící vinotékou, pracovní deskou z nezničitelné keramiky a obdélníkovým sporákem Siemens – od stejné značky je i trouba. K bytu patří dvě garážová stání.

Bytový dům se nachází v klidné čtvrti Záběhlice, odkud je bezproblémový nájezd na všechny exity z Prahy. Kousek od domu je zastávka autobusu, který jezdí pět minut ke stanici metra Strašnická. V okolí domu je veškeré zázemí: k mateřské školce je to několik metrů po chodníku bez přecházení ulice, blízko je i základní škola, poliklinika, nákupní centrum. V blízkém okolí také dostatek možností sportovního vyžití.

Interiér 137 m2, terasa 20 m2

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 157 m2
Terasa 20 m2
Parkování 2 garážová stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26359

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.