Byt 3 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 7

Byt 3 + kk, 2.NP, 2.04

Interiér 91 m2, balkon 9 m2

Praha 5, Smíchov, Na Hřebenkách

Moderní byt 3+kk s balkonem situovaný ve druhém podlaží novostavby bytového domu navržené italským architektem Porcellinim ve velmi vysokém standardu a s ideálním umístěním v mírném slunném svahu zajistí to nejpohodlnější bydlení s příjemnými výhledy do zeleně.

Dispoziční řešení bytu se vyznačuje funkčností, velkorysou plochou a praktickými úložnými prostory. Interiér tvoří vstupní chodba navazující na obývací pokoj s kuchyní a vstupem na balkon, dvě ložnice, samostatná toaleta a koupena s vanou i sprchovým koutem. Elegantní společné prostory poskytnou recepci, dále také místnost pro uložení kol a dětských kočárků.

Interiér bude vybaven dřevěnými lamelovými podlahami, velkoformátovou dlažbou, hliníkovými okny s termoizolačními trojskly, bezpečnostními vstupními ocelovými dveřmi, dřevěnými interiérovými dveřmi, inteligentním ovládáním LED osvětlení a sanitou značek Grohe, Villeroy & Boch nebo KALDEWEI. Chlazení je zajištěno pomocí centrálních cirkulačních jednotek v podhledech předsíní a chodeb bytů. Cena zahrnuje 1 garážové parkovací stání.

Oblast Hřebenky patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v Praze jak pro svůj klid díky minimálnímu dopravnímu vytížení, tak okamžitého dosahu samého centra Prahy s veškerými službami. Za zmínku stojí rychlý dojezd k několika prestižním mezinárodním školám v Praze 6 nebo široká možnost volnočasových aktivit například v parku Ladronka a Petřín. Lokalita dále umožňuje snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň či Karlovy Vary.

Interiér 91,01 m2, balkon 8,68 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 100 m2
Balkon 9 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26421

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.