Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 10
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 11
Byt 3 + kk, U Dívčích hradů , Radlice - Praha 5 | 12

Byt 3 + kk

Interiér 88 m2, terasa 18 m2, zahrada 12 m2

Praha 5, Radlice, U Dívčích hradů

Prostorný byt s předzahrádkou a terasou s výhledem do zeleně, která se na podzim nádherně vybarví, se nachází v přízemí moderní rezidence.

Ačkoliv se byt nachází v přízemí, společenská část bytu s terasou odpovídá díky umístění domu ve svahu úrovni 1. patra. Prostorná vstupní hala se šatnou je křižovatkou bytu, odkud lze vstoupit do všech místností. Zároveň rozděluje byt na soukromou a společenskou část: společenská zóna sestává z obývacího pokoje s částečně odděleným kuchyňským koutem tak, aby nerušil reprezentativní část pokoje, a ze samostatné toalety. Na obývací pokoj navazuje terasa s výhledem do zahrádkářské kolonie plné zeleně a na Prahu. Klidovou zónu tvoří dětský pokoj, ložnice s terasou a předzahrádkou a koupelna.

V bytě jsou dřevěná okna a podlahy, v koupelně je položena velkoformátová dlažba. Koupelna je vybavena vanou, dvěma umyvadly, toaletou, bidetem a otopným žebříkem. K bytu náleží sklep a 1 garážové stání.

Byt se nachází v příjemné a velice klidné rezidenční části s množstvím zeleně v okolí. Pár kroků je to do přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí a do lesoparku Dívčí hrady. Klidná lokalita a přesto stanice metra Radlická je v dosahu pěší vzdálenosti do 10 minut. Autobusová zastávka je kousek od domu, autobus jede 8 minut ke stanici metra B Anděl. V místě je kompletní občanská vybavenost včetně školky, základní školy, gymnázia i sportovního centra. Nedaleko se nachází také Obchodní centrum Nový Smíchov či Galerie Butovice.

Interiér 88,9 m2, terasa 18 m2, zahrada 11,86 m2, sklep 0,76 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 106 m2
Terasa 18 m2
Zahrada 12 m2
Parkování 1 garážové stání v zakladači
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26841

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment