Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 8
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 9
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 10
Byt 5 + kk, Na Hřebenkách, Smíchov - Praha 5 | 11

Byt 5 + kk, 7.NP

Interiér 244 m2, terasa 119 m2, balkon 26 m2

Praha 5, Smíchov, Na Hřebenkách

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Nový byt s ohromnou střešní terasou a interiérem, který navrhl italský architekt Giovanni Sacchi, se nachází v nejvyšším podlaží architektonicky zdařilého bytového domu. Umístění v mírném slunném svahu zajišťuje příjemné výhledy do zeleně, atraktivní lokalita tradiční čtvrti v Praze 5 zaručuje dosah veškerých služeb i upravených parkových ploch.

Dispozici bytu v 7. podlaží tvoří obývací pokoj s otevřenou kuchyní, jídelnou, vstupem na velký balkon a schodištěm na střešní terasu, hlavní ložnice se šatnou, en-suite koupelnou a vlastním balkonem, další 2 ložnice s vlastními koupelnami, samostatná toaleta a technická místnost s přípojkou na pračku a sušičku. 120metrová privátní střešní terasa má možnost umístění jacuzzi a venkovní kuchyně (je zde napojení vody a elektřiny pro zónu BBQ, jacuzzi a pergola). Terasu lze dokončit dle přání nových majitelů.

K vysokému standardu patří klimatizace (2 chladící systémy), dřevěné podlahy dub rustik, hliníková okna a balkonové dveře s termoizolačními trojskly, interiérové dveře Eclisse – Syntesis Line s efektem „neviditelných dveří“, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, sanita Villeroy & Boch, Grohe a Kaldewei, systém inteligentní domácnosti LUTRON (regulace chlazení, vytápění, světla, žaluzie s možností přidání dalších modulů) a kuchyňská linka od Lachman Interier Design včetně spotřebičů. V celém bytě je teplovodní podlahové vytápění s dálkovou regulací pro každou místnost, v koupelnách navíc radiátory a elektrické podlahové topení (využitelné mimo topnou sezónu). Povrch terasy je z dřevoplastových WPC profilů s dlouhou životností. Do elegantních společných prostor domu je umístěna recepce, dále je zde také místnost pro uložení kol a dětských kočárků. Cena zahrnuje 3 garážová stání.

Oblast Na Hřebenkách patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v Praze jak pro svůj klid díky minimálnímu dopravnímu vytížení, tak pro rychlý dosah samého centra Prahy s veškerými službami. Za zmínku stojí rychlý dojezd k několika prestižním mezinárodním školám v Praze 6 nebo široká možnost volnočasových aktivit například v parku Ladronka a na Petříně. Lokalita dále umožňuje snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Pražský okruh, dálnici D5 či D6.

Interiér 243,2 m2, střešní terasa 119, balkon 26,33 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 389 m2
Terasa 119 m2
Balkon 26 m2
Parkování 3 garážová stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27015
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.