Byt 2 + 1, Vejvodova, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + 1, Vejvodova, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + 1, Vejvodova, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + 1, Vejvodova, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + 1, Vejvodova, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + 1, Vejvodova, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + 1, Vejvodova, Staré Město - Praha 1 | 7

Byt 2 + 1

Interiér 45 m2

Praha 1, Staré Město, Vejvodova

Dvoupokojový byt s působivou atmosférou se nachází v 1. patře historického pavlačového domu po rekonstrukci s výtahem a recepcí v tiché ulici v samém centru Starého Města, pár kroků od Staroměstského a Betlémského náměstí.

Byt nabízí malou, ale plně vybavenou kuchyňku s výhledem přes pavlač do dvora, obývací pokoj s dřevěným malovaným stropem, romantickou ložnici a koupelnu s masážní vanou a WC.

V bytě s původními stropy ze 16. století je kvalitní dobové vybavení, dřevěné parkety, nová špaletová okna a vestavěná skříň. Bezpečí zajišťuje bezpečnostní zámek, domácí vrátný a kamerový systém v domě.

Pár minut chůze v kulisách historického centra Prahy jsou stanice metra Národní třída a Můstek. V okolí je mnoho stylových restaurací a kaváren, obchodů a také tradiční Havelský trh s nabídkou čerstvých farmářských výrobků.

Interiér 45 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 45 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27025

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.