Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Staré Město - Praha 1 | 9

Byt 3 + 1

Interiér 112 m2

Praha 1, Staré Město

Zrekonstruovaný byt s designovými prvky, působivě zkombinovanými s původními, se nachází ve zvýšeném přízemí kompletně zrenovované budovy s výtahem v klidné a romantické uličce Staré Prahy.

Ve vstupní chodbě je umístěna zajímavě řešená vestavěná skříň s posuvnými dveřmi z mléčného skla. Za chodbou se otevírá prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelním prostorem. Za kuchyní s oknem se skrývá technická místnost s plynovým kotlem, pračkou a sušičkou. Z obývacího pokoje lze vstoupit do ložnice, ze které vedou schody do koupelny s okny a velké šatny. Součástí bytu je také šatna, kterou lze využívat i jako pracovnu, průchozí do hlavní koupelny.

Byt nese rukopis designového studia DONLIĆ. Kuchyňský kout s deskou z masivu a kovu je plně vybavený, plynový sporák je značky Amica, trouba Zanussi. V bytě jsou zachovány původní masivní dubové parkety, v předsíni a kuchyni je litý beton. Původní dveře a velká dřevěná okna jsou zrestaurované. Byt má zabezpečovací zařízení, satelitní a internetové připojení.

Unikátní poloha bytu umožňuje si každodenně vychutnávat atmosféru Staré Prahy s typickými úzkými uličkami. 200 metrů od domu je zastávka tramvaje, v docházkové vzdálenosti je i stanice metra Národní třída a Můstek. Restaurace, kavárny, obchodní centra, vše v dosahu.

Interér celkem 112 m2: 96,9 m2 + šatna 15,1 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 112 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27046

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.