Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 1
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 2
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 3
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 4
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 5
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 6
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 7
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 8
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 9
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 10
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 11
Byt 4 + kk, Kubelíkova , Žižkov - Praha 3 | 12

Byt 4 + kk

Interiér 225 m2, terasa 117 m2, balkon 34 m2

Praha 3, Žižkov, Kubelíkova

Výjimečný střešní mezonet se dvěma balkony a stometrovou terasou vybočuje z nabídky možností relaxace v sauně, grilování přímo v kuchyni nebo výhledem z vany na Žižkovskou věž a spoustou důmyslných úložných prostor. K příjemnému bydlení přispívá též designové vybavení a skvělá dopravní dostupnost.

Tento duplex se nachází v posledních 6. a 7. podlaží činžovního domu s výtahem. Spodní patro se skládá ze vstupní chodby, kuchyně, obývacího pokoje s krbem na dřevo a jihozápadně orientovanou terasou, stíněnou elektricky ovládanou markýzou. Dále je na tomto podlaží koupelna, šatna a hostinský pokoj, nyní využívaný jako tělocvična.
V horním patře je umístěna galerie, hlavní ložnice s balkonem a en-suite šatnou a koupelnou, na kterou navazuje prádelna, dále je zde druhá ložnice se vstupem na balkon, druhá koupelna, sauna, technická místnost a schodiště na střešní terasu. Z balkonů směřujících do klidného vnitrobloku je výhled na dvě významné vinohradské dominanty: kostel Josipa Plečnika a Žižkovskou věž, střešní terasa umožňuje shlédnout na celou Prahu.

V celém bytě je klimatizace, ložnice mají zcela bezhlučný heating/cooling systém. Podlahy jsou dubové v tmavém odstínu, v koupelnách je vytápěná dlažba. Zajímavě řešená kuchyně je plně a nadstandardně vybavena, například profesionálním plynovým sporákem Wolf s americkým grilem, vysoce výkonnou digestoří, lednicí Sub-zero nebo zabudovanou chlazenou vinotékou. Byt je vybaven předokenními žaluziemi, sejfem, bezpečnostními dveřmi a zabezpečovacím zařízením napojeným na PCO. Parkování před domem v zóně pro rezidenty nebo na pronajatém místě na hlídaném parkovišti.

Lokalita se skvělým dopravním spojením do centra: dvě minuty chůze je tramvajová zastávka Lipanská, odkud jezdí přímé spoje do centra (na Václavské náměstí 7 minut). Krátkou procházkou lze dojít i ke stanici metra A Jiřího z Poděbrad. Na stejnojmenném náměstí se pravidelně konají farmářské trhy, další nákupní možnosti jsou v blízkém okolí (například supermarket 300 metrů). V docházkové vzdálenosti je mateřská a základní škola. Okolí nabízí mnoho možností na procházky, například v Riegrových sadech nebo parku na Parukářce a na Vítkově.

Interiér 225 m2, terasa z obývacího pokoje 18,67 m2, balkon 15,47 m2

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 376 m2
Terasa 117 m2
Balkon 34 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27185
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.