Byt 4 + kk, Košíře - Praha 5 | 1
Byt 4 + kk, Košíře - Praha 5 | 2
Byt 4 + kk, Košíře - Praha 5 | 3
Byt 4 + kk, Košíře - Praha 5 | 4
Byt 4 + kk, Košíře - Praha 5 | 5

Byt 4 + kk, 2.NP, 2.13

Interiér 113 m2, terasa 18 m2

Praha 5, Košíře

Nově vznikající byt s terasou bude situovaný ve 2.NP nadčasového projektu od zahraničního architektonického studia. Rezidence citlivě zakomponovaná do klidné části Košíř blízko lesoparku Cibulka bude poskytovat krásné výhledy na panorama Prahy. Plánované dokončení Q1 2019.

Tento byt nabídne obývací pokoj spojený s kuchyní a přístupem na terasu, 3 ložnice (hlavní s vlastní koupelnou), druhou koupelnu, toaletu pro hosty a komoru. Vysoký standard vybavení bude zahrnovat mimo jiné masivní dřevěné podlahy, podlahové topení, bezfalcové dveře, značkovou sanitu a obklady, velkoformátová posuvná okna s trojskly, automatickou závlahu zahrady a bezpečnostní vstupní dveře. Pro rezidenty bude k dispozici recepce a soukromý park. Parkovací stání a sklep za příplatek.

Plná občanská vybavenost včetně příležitostí pro sportovní vyžití a výborná dopravní dostupnost: autobus před domem jede 4 min. k tramvajové zastávce a dále na metro, 300 metrů je vlaková zastávka. Výhodná poloha pro cesty na letiště nebo nájezd na dálnici D5.

Interiér 113 m2, terasy 18,4 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 131 m2
Terasa 18 m2
Parkování Garážové stání za příplatek
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27190
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.