Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, Revoluční, Nové Město - Praha 1 | 10

Byt 3 + 1

Interiér 138 m2, balkon 12 m2

Praha 1, Nové Město, Revoluční

Zrekonstruovaný byt s krbem a pavlačovým balkonem se nachází ve 3. nadzemním podlaží upraveného secesního domu s výtahem jen kousek od Náměstí Republiky. Byt je prodáván včetně vybavení a nabízí tak možnost okamžitého nastěhování.

Kromě jedinečné atmosféry nabízí byt také dostatek prostoru a šikovnou dispozici: dvě ložnice jsou orientované do klidného vnitrobloku, obývací pokoj do ulice. Dále je součástí bytu samostatná kuchyň s jídelnou, důstojná hala, dvě koupelny (jedna s vířivou vanou, druhá se sprchovým koutem), dvě toalety, předsíň a pavlačový balkon.

Cena zahrnuje veškeré vybavení vyobrazené na fotografiích. Kuchyň je vybavena krbem a nadstandardní kuchyňskou linkou. Vysoké stropy zdobí štukové římsy s LED osvětlením, na podlaze jsou dubové parkety, okna repasovaná špaletová s izolací, dveře dvoukřídlé se skleněnými výplněmi. Vytápění novým plynovým kotlem Junkers. K bytu patří 10metrový sklep. Ve výměře bytu je zahrnuta společná předsíň se sousedním bytem o velikosti 4,6 m2.

Žádaná lokalita v centru Prahy. Zastávka tramvaje téměř před domem, pár kroků ke stanici metra linky B Náměstí Republiky. Kousek do parku s dětským hřištěm, k Vltavě i do Letenských sadů. Obchody, restaurace, kavárny, úřady, divadla a školy všech stupňů jsou v docházkové nebo krátké dojezdové vzdálenosti. Přímo naproti domu poliklinika s lékárnou.

Interiér 138 m2, balkon 12 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 150 m2
Balkon 12 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB D
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27846

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.