Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 10
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 11
Byt 3 + kk, Radotín - Praha 5 | 12

Byt 3 + kk

Interiér 164 m2, balkon 8 m2

Praha 5, Radotín

Byt s veškerým komfortem rodinného domu včetně zahrady a garáže. Ve městě, přesto v těsném sepjetí s přírodou, s nerušeným výhledem na krásnou scenérii vinoucí se Berounky a širokého okolí. Inteligentní systém a zároveň důraz na přírodní prvky a soulad s Feng Shui.

Mezonetový byt tvoří 4. a 5. nadzemní podlaží viladomu o 3 jednotkách. V nižší úrovni se nachází jižně orientovaný obývací pokoj s balkonem a kuchyň s velkým oknem a vstupem do zahrady. Součástí podlaží je dále spíž, samostatná toaleta, koupelna se sprchou a vestavěná šatna. Patro přístupné po dubovém schodišti tvoří 2 ložnice, koupelna, kam ráno oknem pronikají sluneční paprsky, a komora s elektrokotlem a vzduchotechnikou.

Vybavení ve vysokém standardu zahrnuje mj. sálavý krb, kuchyňskou linku Häcker s pracovní deskou Technistone a se spotřebiči top řady (značek AEG, Falmec Pharo a Liebherr), koupelnové obklady z přírodního kamene, baterie Ritmonio, solitérní umyvadlo Agape Pear, vanu Kaldewei. Podlahy jsou dřevěné v kombinaci s betonepoxidovou stěrkou, celé spodní patro má podlahové vytápění (horní patro v koupelně). Inteligentní systém zahrnuje automatické ovládání oken, elektrických žaluzií a markýzy, dále 3zónové audio, vzduchotechniku s tichým chodem a zabezpečovací systém. K bytu patří část zahrady a společná velká úložná místnost. Parkování v samostatné garáži a na venkovním stání u zahrady (přímý vstup do domu po lávce).

Velice klidná lokalita přímo na kraji přírodního parku. V místě je veškerá občanská vybavenost: obchody, pošta, lékárna, mateřská a základní škola i gymnázium, vše vzdálené chvilku jízdy autem či autobusem MHD. K příjemnému a zdravému bydlení přispívá mnoho možností sportovního vyžití (síť cyklostezek, sportovní hala, koupací biotop, skatepark, minigolf). Spojení s centrem Prahy je přímé a rychlé (například vlakem 10 minut ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží, 18 minut na Hlavní nádraží).

Interiér 164 m2, balkon 8 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 172 m2
Balkon 8 m2
Parkování Parkování v samostatné garáži nebo na venkovním stání
Sklep Ne
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 27849
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.