Byt 2 + kk, Silurská , Hlubočepy - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Silurská , Hlubočepy - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Silurská , Hlubočepy - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Silurská , Hlubočepy - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Silurská , Hlubočepy - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Silurská , Hlubočepy - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Silurská , Hlubočepy - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Silurská , Hlubočepy - Praha 5 | 8

Byt 2 + kk

Interiér 57 m2, terasa 24 m2

Praha 5, Hlubočepy, Silurská

Kvalitně vybavený byt s velkou terasou a garážovým stáním je součástí moderního uzavřeného kondominia navrženého architektem Karimem Rachidim. Ideální místo pro toho, kdo hledá bydlení rychle dostupné MHD a blízkost veškerých služeb i zeleně.

Dominantou prostoru je obývací pokoj propojený francouzským oknem s prostornou jihovýchodní terasou orientovanou do vnitrobloku. Na terasu směřuje i okno ložnice. Dále je součástí bytu kuchyňský kout, předsíň s velkými vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Byt je kompletně vybaven, veškeré zařízení je v ceně. Kuchyňská linka obsahuje vestavěné spotřebiče Gorenje a žulovou pracovní desku. Na podlahách je plovoucí laminátová podlaha a dlažba. Vstupní dveře bezpečnostní, vytápění ústřední plynové. K bytu patří garážové stání a sklep. Bytový komplex je střežen 24hodinovou ostrahou.

Lokalita je skvěle dostupná autem i hromadnou dopravou. Tramvajová zastávka 2 minuty od domu, autobusová ještě blíže, spoje jezdí několik málo minut ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží. Cesty autem urychluje Barrandovská spojka. V pěším dosahu jsou veškeré služby: supermarkety, poliklinika, lékárny, pošta, čerpací stanice. Okolí nabízí také množství sportovního vyžití: tenisové kurty, bazén, fitness centrum, golfové hřiště nebo turistické a cyklistické trasy v Prokopském a Dalejském údolí.

Interiér 57 m2, terasa 24 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 81 m2
Terasa 24 m2
Parkování Parkování v garáži
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28130

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.