Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 9
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 10
Byt 3 + 1, U Milosrdných, Staré Město - Praha 1 | 11
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + 1

Interiér 85 m2, balkon 2 m2

Praha 1, Staré Město, U Milosrdných

Příjemný světlý a vzdušný byt s vysokými stropy, velkými okny, arkýřem a balkonem, připravený k okamžitému nastěhování, se nachází v udržovaném historickém činžovním domě s výtahem na unikátním místě, v klidné uličce Starého Města kousek od Staroměstského náměstí a Pařížské třídy.

Dispozice bytu ve 2. nadzemním podlaží nabízí obývací pokoj s arkýřovým oknem, poskytující uklidňující výhled na kostel, 2 jižní ložnice, z toho 1 s balkonem; ložnice jsou oddělené od společenské zóny chodbičkou. Dále je zde kuchyň, vstupní hala, koupelna (sprchový kout, vana, wc, bidet, umyvadlo) a samostatná toaleta.

V celém bytě (vyjma koupelny a toalety) jsou parkety, v koupelně vyhřívaná dlažba. Okna jsou špaletová, dveře dvoukřídlé. K původní architektuře odkazují i ozdobné kryty topení. Kuchyň je plně vybavena: bezúchytkové skříňky, pracovní deska z kamene, spotřebiče značky Philco. V předsíni je velká vestavěná skříň, vytápění plynovým kotlem Buderus. Byt je prodáván včetně pečlivě vybraného stylového vybavení (například dobových zrepasovaných svítidel, závěsů na míru apod.).

Dům stojí v naprosto klidné ulici, která je bokem, avšak zároveň v těsné blízkosti od hlavních turistických tříd. Tramvajová zastávka 2 minuty chůze, v docházkové vzdálenosti je také stanice metra linky A (Staroměstská) i linky B (Náměstí Republiky). Veškerá občanská vybavenost se nachází v blízkém okolí. V protějším kostele sv. Šimona a Juda jsou pořádány vynikající koncerty symfonického orchestru. Relaxaci v zeleni poskytují Letenské sady, kam lze dojít procházkou přes most.

Interiér 85,2 m2, balkon 2 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 87 m2
Balkon 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28460

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.