Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 9
Byt 5 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 10
Dokončení do stavu white walls

Byt č. 7, 2.NP, 5+kk

Interiér 178 m2, balkon 21 m2

Praha 2, Vinohrady, Na Švihance

Prostorný byt s vysokými stropy, arkýřem a balkony se nachází ve 2. nadzemním podlaží nového projektu Na Švihance 11. Elegantní vinohradská rezidence vznikla rekonstrukcí secesního domu situovaného v ulici lemované krásnými japonskými třešněmi jen pár kroků od Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Dispozice bytu nabízí prostorný obývací pokoj s přípravou na kuchyň a vstupem na 2 balkony, 4 ložnice (1 s en suite koupelnou), dále samostatnou koupelnu, toaletu a chodbu. Odstraněním jedné příčky je možné zvětšit plochu obývacího pokoje (z 47,6 na 66 m2).

Byt bude nabízen ve stavu white walls (kolaudační minimum), což umožňuje dokončit podlahy, koupelnu, kuchyňskou linku a interiérové dveře zcela dle představ majitele. K vybavení patří nová špaletová okna, nové elektrické vedení, stoupačky a radiatory.

Celý dům prošel rekonstrukcí společných prostor, fasády a střechy. Součástí rekonstrukce byly také rozvody topení, nová plynová kotelna a výstavba proskleného výtahu (do mezipatra).

Nejvyhledávanější rezidenční lokalita nabízí veškeré služby v krátké docházkové vzdálenosti: restaurace, kavárny, bistra, potraviny, poliklinika, lékárny, mateřské i základní školy. Součástí blízkých Riegrových sadů je sokolovna s plaveckým bazénem, venkovní posilovna i skvěle vybavené dětské hřiště. Na náměstí Jiřího z Poděbrad se konají vyhlášené farmářské trhy.

Výměra jednotky dle NOZ 177,74 m2, balkony (2,6 m2, 7,8 m2, 7,8 m2, 2,6 m2).

Pro další informace navštivte webové stránky projektu Na Švihance 11.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 199 m2
Balkon 21 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28539
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.