Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 5
Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 6
Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 7
Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 8
Byt 1 + kk, Na Švihance, Vinohrady - Praha 2 | 9
Dočasné snížení ceny

Byt č. 3, 1.NP, 1+kk

Interiér 19 m2

Praha 2, Vinohrady, Na Švihance

Byt s patrem na spaní se nachází v 1. nadzemním podlaží elegantní vinohradské rezidence Na Švihance 11. Projekt vznikl rekonstrukcí secesního domu situovaného v ulici lemované krásnými japonskými třešněmi jen pár kroků od Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.

Byt je nabízen v původním stavu před rekonstrukcí. Dispozice nabízí chodbu, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, spací patro a koupelnu s toaletou.

Okna jsou špaletová, vstupní dveře bezpečnostní. K vybavení patří základní kuchyňská linka a domovní videotelefon. Celý dům prošel rekonstrukcí společných prostor, fasády, střechy a stoupacího vedení. Součástí rekonstrukce byly také rozvody topení a elektřiny (přívod k bytovým dveřím), nová plynová kotelna a výstavba proskleného výtahu.

Nejvyhledávanější rezidenční lokalita nabízí veškeré služby v krátké docházkové vzdálenosti: restaurace, kavárny, bistra, potraviny, poliklinika, lékárny, mateřské i základní školy. Součástí blízkých Riegrových sadů je sokolovna s plaveckým bazénem, venkovní posilovna i skvěle vybavené dětské hřiště. Na náměstí Jiřího z Poděbrad se konají vyhlášené farmářské trhy.

Výměra jednotky dle NOZ 19,02 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 19 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28543
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.