Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 1
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 2
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 3
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 4
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 5
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 6
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 7
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 8
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 9
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 10
Byt 3 + kk, U Hranic, Strašnice - Praha 10 | 11

Byt 3 + kk

Interiér 120 m2, terasa 9 m2, balkon 5 m2

Praha 10, Strašnice, U Hranic

Slunný byt s jihovýchodní terasou a dvěma balkony je součástí 3. podlaží moderního domu s výtahem, podzemní garáží a rozlehlou privátní zahradou. Dům je umístěný v klidné rezidenční čtvrti s rychlým spojením do centra a mnoha možnostmi sportovního vyžití.

Na prostorný obývací pokoj s částečně oddělenou kuchyní navazuje krytá osvětlená terasa orientovaná do udržované zahrady. Dispozici dále tvoří 1 ložnice s balkonem, 2. ložnice s balkonem, vlastní šatnou a koupelnou (WC a vana), společná koupelna (WC a sprchový kout) a předsíň.

Dostatek vestavěných skříní a vybavená šatna poskytují množství úložných prostor. Kuchyň se spotřebiči je připravena k okamžitému používání. Okna jsou dřevěná, podlaha v obývacím pokoji laminátová, v ložnicích je položen měkký celoplošný koberec, v koupelnách a v kuchyni je dlažba. K bytu náleží garážové stání a dobře přístupný sklep. Bezpečná uzavřená zahrada poskytuje prostor pro dětské hry nebo přátelská setkání s grilováním.

Dům stojí na klidném místě bokem od rušnějších ulic a zároveň nedaleko tramvajových zastávek. Cesta ke stanici metra linky A Strašnická trvá tramvají 1 minutu, do centra cca 15 minut. Mateřská i základní škola jsou v docházkové vzdálenosti stejně jako veškerá další občanská vybavenost. Milovníci sportu ocení blízký fotbalový, lehkoatletický i zimní stadion, plavecký bazén s koupalištěm nebo park Gutovka se skateparkem, minigolfem, lanovým centrem a dětským i dopravním hřištěm.

Interiér 120,1 m2, terasa 8,8 m2, balkony 4,2 m2 a 0,8 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 134 m2
Terasa 9 m2
Balkon 5 m2
Parkování garážové stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28705

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.