Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 8
Byt 2 + kk, Plzeňská , Motol - Praha 5 | 9
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 53 m2, balkon 12 m2

Praha 5, Motol, Plzeňská

Světlý byt s balkonem a garážovým stáním, připravený k okamžitému nastěhování, je součástí 4. podlaží energeticky úsporné a zabezpečené novostavby, situované na kraji přírodního parku, pár kroků od tramvajové zastávky.

Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna (sprchový kout, umyvadlo, WC, pračka) a předsíň. Z obývacího pokoje vede vstup na prostorný balkon. Francouzská okna orientovaná na východ propouštějí do bytu velké množství světla.

Byt je nabízen s kompletním zařízením včetně nábytku, mimo TV. Interiérové vybavení zahrnuje laminátové plovoucí podlahy, dřevěná eurookna s dvojskly, vestavěné skříně, kuchyňskou linku IKEA se spotřebiči BOSCH (indukční deska, myčka) a BEKO (lednice). K pocitu jistoty přispívá videotelefon, požární hlásič, vstup na čip a kamerový systém, který je v celém objektu, včetně garáže. Prosklená protihluková stěna zajišťuje klid, aniž by rušila výhled na okolí. Centrální vytápění z kotelny v domě. K jednotce patří 1 široké garážové stání a sklep.

Ideální lokalita plná zeleně a zároveň se skvělou dopravní dostupností. Zastávka tramvaje Hotel Golf je kousek od domu, cesta do centra trvá 15 minut, stanice metra linky B Anděl a obchodní centrum Nový Smíchov jsou vzdáleny 10 minut. Hned u rezidence je vstup do rozlehlého parku s golfovým hřištěm.

Interiér 52,5 m2, balkon 11,64 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 64 m2
Balkon 12 m2
Parkování 1 garážové stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28706

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment