Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 6
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 7
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 8
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 9
Kolaudace leden 2020

Byt 5 + kk

Interiér 256 m2, terasa 144 m2

Praha 6, Břevnov, Na Petřinách

Prvotřídní bezbariérový penthouse se třemi terasami je součástí nově vznikajícího komorního viladomu Na Petřinách 7 v oblíbené části Prahy 6 Břevnov jen kousek od Ořechovky. Skvělé spojení tramvají i metrem, rychlý dosah centra i letiště, veškerá občanská vybavenost a blízkost zeleně a sportovního vyžití. Kolaudace proběhne v lednu 2020. Byt bude k nastěhování v dubnu 2020.

Dispozici bytu ve 4. patře bude tvořit jihozápadně orientovaný 90metrový obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále hlavní ložnice, 2. ložnice, 3. ložnice, 2 koupelny, vstupní hala, samostatná toaleta, 2 šatny a 2 komory. Obývací pokoj a 2 obytné místnosti budou propojeny s terasou.

Pocit volného prostoru a dostatku vzduchu umocní téměř třímetrová výška stropů a velkoplošná okna „od podlahy ke stropu“. K vysokému standardu budou patřit dubové podlahy, podlahové vytápění, velkoformátová dlažba, povrch terasy z tropického dřeva, bezfalcové dveře, příprava na klimatizaci, špičkové sanitární vybavení nebo bezpečnostní vstupní dveře (třída 3). K bytu je možné přikoupit velkou sklepní kóji a až 3 garážová stání. Obyvatelům je k dispozici společná zahrada s místem pro grilování, relaxačními zónami nebo pískovištěm navržená vyhlášeným atelierem zahradní architektury Flera.

V pěším dosahu je kompletní občanská vybavenost včetně pošty, jeslí, mateřské a základní školy i gymnázia stejně jako zastávka tramvaje a stanice metra linky A. V blízkosti je též poliklinika a nemocnice. Možnosti aktivního odpočinku poskytuje nedaleká Ladronka a Obora Hvězda, tenisové kurty nebo pár minut jízdy vzdálený zimní stadion. K procházkám láká poklidná Břevnovská klášterní zahrada. Pohodlí zdejšího života zvyšují též nákupní možnosti od malých farmářských obchůdků a pekařství po samoobsluhy a supermarkety.

Podlhová plocha dle NOZ 255,7, interiér 240,53 m2, terasa 110,43 + 17 + 17 m2

Pro další informace navštivte stránku projektu Na Petřinách 7.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 400 m2
Terasa 144 m2
Parkování Možnost přikoupit garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30085
Informace o projektu Na Petřinách 7

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.