Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 1
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 2
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 3
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 4
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 5
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 6
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 7
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 8
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 9
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 10
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 11
Byt 5 + kk, Na Petřinách, Břevnov - Praha 6 | 12
Hrubá stavba dokončena

Byt 5 + kk

Interiér 256 m2, terasa 144 m2

Praha 6, Břevnov, Na Petřinách

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prvotřídní bezbariérový penthouse se třemi terasami je součástí nově vznikajícího komorního viladomu Na Petřinách 7 v oblíbené části Prahy 6 Břevnov jen kousek od Ořechovky. Skvělé spojení tramvají i metrem, rychlý dosah centra i letiště, veškerá občanská vybavenost a blízkost zeleně a sportovního vyžití. Dokončení je plánované na jaro 2020.

Dispozici bytu ve 4. patře bude tvořit jihozápadně orientovaný 90metrový obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále hlavní ložnice, 2. ložnice, 3. ložnice, 2 koupelny, vstupní hala, samostatná toaleta, 2 šatny a 2 komory. Obývací pokoj a 2 obytné místnosti budou propojeny s terasou.

Pocit volného prostoru a dostatku vzduchu umocní téměř třímetrová výška stropů a velkoplošná okna „od podlahy ke stropu“. K vysokému standardu budou patřit dubové podlahy, podlahové vytápění, velkoformátová dlažba, povrch terasy z tropického dřeva, bezfalcové dveře, příprava na klimatizaci, špičkové sanitární vybavení nebo bezpečnostní vstupní dveře (třída 3). K bytu je možné přikoupit velkou sklepní kóji a až 3 garážová stání. Obyvatelům je k dispozici společná zahrada s místem pro grilování, relaxačními zónami nebo pískovištěm navržená vyhlášeným atelierem zahradní architektury Flera.

V pěším dosahu je kompletní občanská vybavenost včetně pošty, jeslí, mateřské a základní školy i gymnázia stejně jako zastávka tramvaje a stanice metra linky A. V blízkosti je též poliklinika a nemocnice. Možnosti aktivního odpočinku poskytuje nedaleká Ladronka a Obora Hvězda, tenisové kurty nebo pár minut jízdy vzdálený zimní stadion. K procházkám láká poklidná Břevnovská klášterní zahrada. Pohodlí zdejšího života zvyšují též nákupní možnosti od malých farmářských obchůdků a pekařství po samoobsluhy a supermarkety.

Podlhová plocha dle NOZ 255,7, interiér 240,53 m2, terasa 110,43 + 17 + 17 m2

Pro další informace navštivte stránku projektu Na Petřinách 7.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 400 m2
Terasa 144 m2
Parkování Možnost přikoupit garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30085
Informace o projektu Na Petřinách 7

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.