Byt 1 + kk, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 1
Byt 1 + kk, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 2
Byt 1 + kk, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 3
Byt 1 + kk, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 4
Byt 1 + kk, Polská, Vinohrady - Praha 2 | 5

Byt 1 + kk

Interiér 30 m2

Praha 2, Vinohrady, Polská

Byt v blízkosti Riegrových sadů situovaný v 5. nadzemním podlaží je součástí projektu rekonstrukce původního činžovního domu s výtahem v atraktivní rezidenční lokalitě Vinohrady. Dokončení je plánováno na Q3 2018.

Dispozici tvoří obytná místnost s přípravou pro kuchyňskou linkou, koupelna s vanou a toaletou, vstupní chodba. Byt se severní orientací s výhledy do Riegrových sadů se nabízí v původním stavu. Vytápění individuálním plynovým kotlem.

Dům prošel v roce 2012 kompletní rekonstrukcí (hydraulický prosklený výtah, stoupačky, nová eternitová střecha), v roce 2018 byla opravena fasáda a společné prostory včetně repase vchodových historických dveří a úpravy společné zahrady. V bytě budou instalována nová dřevěná okna.

Vyhledávaná čtvrť s veškerou občanskou vybaveností a snadnou dostupností do centra díky tramvajovým spojům a stanici metra linky A – Jiřího z Poděbrad, které se nacházejí v těsné blízkosti domu. V pěší vzdálenosti jsou mateřské i základní školy, gymnázia, obchody, kavárny, restaurace, Palác Akropolis, Mahlerovy sady a plavecký bazén TJ Sokol Královské Vinohrady v Riegrových sadech.

Podlahová plocha 29,87 m2, sklep 2,02 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 30 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30268

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.