Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 8
Byt 2 + kk, Kozí, Staré Město - Praha 1 | 9

Byt 2 + kk

Interiér 41 m2

Praha 1, Staré Město, Kozí

Západně orientovaný zrekonstruovaný byt se nachází ve 2. patře upraveného obytného domu stojícího na klidném místě Starého Města v sousedství bývalého Židovského města i prestižní Pařížské třídy, v lokalitě s mnoha památkami.

Dispozici tvoří obývací pokoj s odděleným kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, vstupní chodba a 2 šatny.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, nová špaletová okna, celoskleněné posuvné dveře a moderní koupelna s walk-in sprchovým koutem. Vytápění elektrickými přímotopy. Rekonstrukce bytu i domu proběhla v r. 2005, společné prostory jsou udržované. V domě není výtah.

Unikátní lokalita
se nachází v sousedství poklidných zahrad Anežského kláštera i nedaleko turisticky atraktivních míst. V okolí je velké množství architektonických a kulturních památek, restaurací, kaváren a barů, jsou zde divadla, obchody, školy, poliklinika i nemocnice Na Františku. Výhodou je též skvělá dopravní dostupnost díky blízké tramvajové zastávce s několika spoji a nedalekým stanicím metra linky B Náměstí Republiky i linky A Staroměstská. V blízkosti je park Lannova, na protějším břehu Vltavy se rozkládají Letenské sady.

Interiér 41,3 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 41 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31605

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.