Byt 3 + kk, All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 1
Byt 3 + kk, All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 2
Byt 3 + kk, All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 3
Byt 3 + kk, All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 4
Byt 3 + kk, All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 5
Byt 3 + kk, All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 6
Byt 3 + kk, All Saints Road, Notting Hill, W11 - Londýn | 7

Byt

Interiér 105 m2

Londýn, Notting Hill, W11, All Saints Road

Mezonetový byt se soukromým vchodem navržený v pohodlném a moderním stylu je situovaný v malebné boční ulici s barevnými výlohami typickými pro oblíbenou čtvrť Notting Hill.

Světlený a prostorný interiér se dvěma ložnicemi i koupelnami se otevírá do vstupní haly se schodištěm do vyššího podlaží. Spodní úroveň bytu zahrnuje prosluněný, západně orientovaný obývací pokoj s historickým kamenným krbem a okny s dřevěnými interiérovými okenicemi. Kuchyně s vestavěnými spotřebiči a otevřenými policemi zahrnuje i jídelní kout.

Ve vyšším podlaží se nachází elegantní ložnice s vestavěnými knihovnami (jedna je také k dispozici u schodiště). Hlavní koupelna má dvojité umyvadlo a arabeskové obklady, obě koupelny pak mají sprchy a velkoformátovou dlažbu. V přízemí jsou dřevěné podlahy a ve vyšším podlaží jsou použity koberce. Byt se prodává včetně stavebního povolení k výstavbě střešní terasy.

All Saints Road leží nedaleko módní ulice Westbourne Grove a Portobello Road s venkovními trhy. Ulice v okolí jsou plné menších obchůdků, kaváren, pekáren, restaurací i barů, najdete zde také stanici metra a autobusové zastávky.

Interiér 105 m2. Nemovitost je prodávána společností Strutt a Parker

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 105 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31695

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.