Byt 2 + kk, Sazovická, Zličín - Praha 5 | 1
Byt 2 + kk, Sazovická, Zličín - Praha 5 | 2
Byt 2 + kk, Sazovická, Zličín - Praha 5 | 3
Byt 2 + kk, Sazovická, Zličín - Praha 5 | 4
Byt 2 + kk, Sazovická, Zličín - Praha 5 | 5
Byt 2 + kk, Sazovická, Zličín - Praha 5 | 6
Byt 2 + kk, Sazovická, Zličín - Praha 5 | 7
Byt 2 + kk, Sazovická, Zličín - Praha 5 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + kk

Interiér 65 m2

Praha 5, Zličín, Sazovická

Světlý a prostorný byt 2+kk v novém developerském projektu Central Group na Zličíně s parkovacím stáním a sklepem.

Dispozice v přízemí situovaného bytu se skládá ze vstupní haly, ze které se vchází jak do obytného obývacího pokoje, který je spojen s kuchyňským koutem, tak do neprůchozí ložnice, samostatné koupelny a na toaletu. Kuchyňský kout je plně vybaven, součástí je varná deska, trouba a také digestoř. Prostorná koupelna s vanou je obložena světlou velkoformátovou dlažbou. V celém bytě je položena laminátová podlaha. Vytápění je prostřednictvím dálkového plynového kotle v domě. Byt je vybaven zabezpečovacím systémem značky Jablotron a také venkovními bezpečnostními roletami. Dostatek úložného prostoru je zajištěn vestavěnou skříní v hale.

Byt se nachází v lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a zároveň jen kousek od přírody. V pěší vzdálenosti je obchodní centrum Metropole Zličín, hned před domem je situováno dětské hřiště a v blízkosti je i park Na Prameni. Nedaleko se nachází také golfový resort a rozsáhlý přírodní park Košíře-Motol, kde je možné věnovat se sportovním aktivitám či vycházkám. Od domu je to cca 8 minut na nejbližší stanici metra Zličín, ze které se dostanete pohodlně přímou linkou do centra (na Můstek) za 22 minut.

Podlahová plocha 64,9 m2, sklep 4,7 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 65 m2
Parkování 1 garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB C
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31709

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.