Byt 5 + kk, Přemyslovská , Vinohrady - Praha 3 | 1

Byt 5 + kk

Interiér 132 m2, balkon 3 m2

Praha 3, Vinohrady, Přemyslovská

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prostorný vzdušný rodinný byt s východně orientovaným balkónem právě vzniká v 5. podlaží rekonstruovaného nárožního secesního domu stojícího na prestižní adrese přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad. V pěším dosahu je vše potřebné, centrum je vzdáleno pár minut jízdy.

Dispozici rozkládající se v jedné úrovni bude tvořit obytný prostor s kuchyní a jídelnou, ložnice s en-suite koupelnou, další 3 ložnice, 2 koupelny, samostatná toaleta, vstupní hala a chodba. Z východně orientované ložnice bude vstup na balkón směřující do upraveného vnitrobloku se vzrostlými stromy. Velkoformátová ateliérová okna v obývacím pokoji a hlavní ložnici poskytují nerušený výhled na monumentální stavbu kostela Nejsvětějšího Srdce Páně od architekta Josipa Plečnika.

Byt bude předán dokončený v daném standardu, který zahrnuje mj. hliníková ateliérová okna a prosklené stěny Schüco i dřevěná okna s izolačními trojskly, vstupní bezpečnostní dveře NEXT (3. bezpečnostní třída s 19 jistícími body), vnitřní bezfalcové dveře s odolným lakem DEXTÜRA, dřevěné dvojvrstvé olejované podlahy, dlažby a velkoformátové obklady Graniti Fiandre, sanitární zařízení značek Laufen, Hansgrohe, Grohe a Hüppe, podomítkové baterie a teplovodní podlahové topení a podlahové konvektory napojené na plynový kotel Baxi s chytrým bezdrátovým prostorovým termostatem. Bude zde příprava na klimatizaci a videotelefon. K jednotce přísluší sklep. Předpokládaný termín dokončení je polovina r. 2020.

Dům je součástí velmi žádané lokality širšího centra, která vyniká šíří služeb na vysoké úrovni, perfektní dopravní dostupností a množstvím parků. V těsné blízkosti je pošta, supermarket, bankomaty, kavárny, restaurace a vše další, co je třeba, včetně několika mateřských a základních škol. Cesta na Václavské náměstí trvá metrem či tramvají pouhých 5 minut. V okolí jsou upravené parky, z nichž největší plochu zaujímají Riegrovy sady s dětským hřištěm, zahradní restaurací a sportovním areálem s krytým bazénem.

Celková plocha 131,9 m2, balkón 3 m2, sklep 5,8 m2.

Prodejní cena Cena na vyžádání
Celková plocha 135 m2
Balkon 3 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32454

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.