Byt 3 + kk, Solniční , Brno - střed - Brno | 1
Byt 3 + kk, Solniční , Brno - střed - Brno | 2
Byt 3 + kk, Solniční , Brno - střed - Brno | 3
Byt 3 + kk, Solniční , Brno - střed - Brno | 4
Byt 3 + kk, Solniční , Brno - střed - Brno | 5
Byt 3 + kk, Solniční , Brno - střed - Brno | 6
Byt 3 + kk, Solniční , Brno - střed - Brno | 7
Byt 3 + kk, Solniční , Brno - střed - Brno | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 66 m2

Brno, Brno - střed, Solniční

Pěkně zrekonstruovaný vybavený byt s vysokými stropy a zachovanými původními architektonickými prvky je ideální pro toho, kdo ocení bydlení ve středu města téměř na pěší zóně. Nárožní činžovní dům s výtahem stojí jen pár kroků od náměstí Svobody a oblíbeného místa srazů "pod hodinami" na rohu Joštovy a České ulice.

Dispozici bytu ve 3. podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní, 1 průchozí a 1 neprůchozí ložnice, koupelna s WC a předsíň.

Interiér je po celkové rekonstrukci. Součástí vybavení jsou plovoucí laminátové podlahy (v koupelně dlažba), původní dvoukřídlé dveře, dřevěná špaletová okna a kompletní kuchyňský kout. Vytápění vlastním plynovým kotlem. Kupní cena zahrnuje vyobrazené zařízení a velký sklep.

V těsné blízkosti je množství restaurací a kaváren, obchodní dům, bankomaty, lékárna a veškeré další služby, vzdělávací a kulturní instituce i úřady. Zastávka tramvaje Česká je 2 minuty chůze od domu. Možnost příjemných procházek ve stínu vzrostlých stromů nabízí nedaleký rozlehlý park Špilberk.

Užitná plocha 66 m2, sklep 20 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 66 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32826

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.

Sidebanner Fragment