Byt 3 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 1
Byt 3 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 2
Byt 3 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 3
Byt 3 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 4
Byt 3 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 5
Byt 3 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 6
Byt 3 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 7
Byt 3 + kk, Masná, Staré Město - Praha 1 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 136 m2

Praha 1, Staré Město, Masná

Špičkově zařízený, plně klimatizovaný byt je umístěn ve 2. podlaží kompletně zrenovované rezidence s výtahem. Boční ulička, jedna z nejstarších v Praze, je součástí prestižní lokality historického centra Prahy a vede jen pár kroků od Staroměstského náměstí, luxusní Pařížské ulice a bývalého Židovského města.

Dominantou interiéru s vysokými stropy je světlý sedmdesátimetrový obytný prostor s kuchyní a jídelnou, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou (s vanou), druhá ložnice, koupelna (se sprchovým koutem) a vstupní hala. Okna obou ložnic směřují do klidného vnitrobloku.

V bytě byly použity prvotřídní materiály a zařizovací předměty. Solitérní vana je značky Agape, nábytek Fendi casa a IPE Cavalli - Vissionaire, na podlahách jsou nové parkety, v koupelnách kamenné obklady a dlažba. Okna jsou špaletová, vstupní dveře bezpečnostní. Vybavení zahrnuje také sound systém, videotelefon a kuchyňské spotřebiče Siemens. Teplo zajišťuje stěnové topení (v domě je centrální kotelna). Kupní cena zahrnuje veškerý vyobrazený nábytek a vybavení.

Dům stojí v pěším dosahu četných luxusních obchodů, butiků i památek. Blízko je také na nábřeží Vltavy s výhledem na panorama Hradčan. V blízkém okolí je několik stanic MHD (metra i tramvají). Místo nabízí široký výběr restaurací, kaváren a klubů i možnosti kulturního vyžití. Procházkou přes most lze dojít až do Letenských sadů.

Interiér 135,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 136 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32863

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.