Byt 2 + 1, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 1
Byt 2 + 1, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 2
Byt 2 + 1, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 3
Byt 2 + 1, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 4
Byt 2 + 1, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 5
Byt 2 + 1, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 6
Byt 2 + 1, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 7
Byt 2 + 1, Vršovická, Vršovice - Praha 10 | 8
EXKLUZIVNĚ

Byt 2 + 1

Interiér 78 m2, lodžie 2 m2

Praha 10, Vršovice, Vršovická

Moderně upravený byt se 2 lodžiemi je umístěn v 1. podlaží obytného domu po celkové rekonstrukci. Kompletní služby na dosah ruky, rychlé tramvajové spojení s centrem a široká nabídka sportovních aktivit.

Původní dispozice jednotky ve zvýšeném přízemí byla 3+1, v současnosti je upravena na 2+1 (lze opět snadno upravit na 3+1). Plocha je rozdělena na obývací pokoj s lodžií orientovanou na západ do boční jednosměrné ulice, vzdušnou kuchyni s navazující jídelnou se vstupem na 2. lodžii s výhledem do zeleně vnitrobloku, dále ložnici, spíž, koupelnu (vana, umyvadlo, WC) a velkou předsíň.

Vybavení zahrnuje dřevěná okna s vnitřními roletami, mříže na balkonech, na podlahách leží parkety, terrazzo (v kuchyni) a dlažba (v koupelně). K bytu přísluší komora na patře a sklep v suterénu. Vytápění centrální dálkové. Nemovitost je v družstevním vlastnictví, je možný okamžitý převod do osobního vlastnictví.

Dům je součástí čtvrti Vršovice s kompletní infrastrukturou. V pěším dosahu je velké obchodní centrum, několik škol od mateřských po gymnázium, dětská hřiště, plavecký bazén, koupaliště, lehkoatletický, fotbalový a zimní stadion, množství obchodů, cukrárna a několik restaurací. Cesta k nejbližší stanici metra trvá 10 minut tramvají, do centra lze dojet za 15 minut.

Interiér 77,4 m2, venkovní komora 1 m2, lodžie 1,4 m2 a 1,3 m2, sklep 3 m2.

Díky družstevnímu vlastnictví se na koupi nevztahuje povinnost platby daně z nabytí nemovitých věcí.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 80 m2
Lodžie 2 m2
Parkování Ne
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33111

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.