Byt 1 + kk, Harrachov - Semily | 1
Byt 1 + kk, Harrachov - Semily | 2
Byt 1 + kk, Harrachov - Semily | 3
Byt 1 + kk, Harrachov - Semily | 4
Byt 1 + kk, Harrachov - Semily | 5
Byt 1 + kk, Harrachov - Semily | 6
Byt 1 + kk, Harrachov - Semily | 7

Byt 1 + kk

Interiér 36 m2, balkon 3 m2

Semily, Harrachov

4 681 987 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Byt v 1. nadzemním podlaží s krásným výhledem a orientací na jihovýchod je součástí novostavby komplexu horských apartmánů TRIO Harrachov, který právě vzniká na klidném místě u lesa a zároveň pár kroků od centra oblíbeného střediska. Prázdninový byt se může stát nejen druhým domovem, ale díky potenciálu následného pronájmu také zajímavou investiční příležitostí. Termín dokončení projektu je na horách velmi ovlivněný počasím. V ideálním případě bude jednotka předána před Vánoci 2019, nejpozději do léta následujícího roku.

Dispozici bytu bude tvořit předsíň, prostorná obývací místnost s kuchyní, jídelnou a přístupem na terasu a koupelna (vana, umyvadlo, WC).

Apartmán je k prodeji v dokončeném stavu, s přípravou na kuchyňskou linku a kompletním sanitárním zařízením. Ke standardu vybavení patří dřevěná podlaha (v koupelně keramická dlažba), dřevěná okna s tepelně a akusticky izolačními trojskly a bezpečnostní izolační vstupní dveře. Vytápění bude plynové centrální. Kupní cena zahrnuje sklepní kóji ideální k uskladnění kol, lyží a dalšího sportovního či dětského vybavení. Garážové stání je možné přikoupit.

Harrachov je jedním z nejvýznamnějších krkonošských horských středisek s kompletní infrastrukturou a vynikajícími podmínkami pro široké sportovní vyžití v průběhu celého roku. Komplex je umístěn u potoka a lesa na úpatí vrchu Hřebínek, 200 metrů od lanovky a sjezdovky. V pěším dosahu (600 m) je i stanice lanovky vedoucí na oblíbenou Čertovu horu. K dalším snadno dostupným aktivitám patří golf (9jamkové hřiště s indoor simulátorem), bobová dráha, lanové centrum, koupaliště, krytý bazén nebo paragliding. Hlavní promenáda je blízko, ale zároveň neruší. U budoucího komplexu je restaurace, další se nacházejí v těsné blízkosti stejně jako potraviny, pošta nebo bankomaty. K zajímavostem městečka patří Mamutí skokanský můstek, sklářské nebo ski muzeum či úchvatné Mumlavské vodopády. Z Prahy je Harrachov vzdálen necelé 2 hodiny pohodlné jízdy.

Celková podlahová plocha 24,34 m2, terasa 19,93 m2.

Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku www.trioharrachov.cz.

Prodejní cena 4 681 987 Kč / 173 664 €
Celková plocha 39 m2
Balkon 3 m2
Parkování Parkování za příplatek
Sklep Ano
PENB B
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33262
Informace o projektu TRIO Harrachov

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.