Byt 3 + kk, Na Pláni, Smíchov - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Na Pláni, Smíchov - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Na Pláni, Smíchov - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Na Pláni, Smíchov - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Na Pláni, Smíchov - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Na Pláni, Smíchov - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Na Pláni, Smíchov - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Na Pláni, Smíchov - Praha 5 | 8

Byt 3 + kk

Interiér 89 m2, lodžie 12 m2

Praha 5, Smíchov, Na Pláni

Světlý a slunný byt s parkováním, prostornou lodžií a výhledem do zeleně je součástí moderního bytového domu Rezidence Aurum s 23 bytovými jednotkami. Rezidence je zasazena do příjemné lokality tradiční vilové čtvrti Malvazinky.

Nabízená jednotka je umístěna v přízemí, díky svažitému pozemku je však interiér v úrovni 3. patra. Dispozici tvoří obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, 2 ložnice, předsíň se šatnou, koupelna a samostatná toaleta. Všechny obytné místnosti jsou propojeny s jižně orientovanou terasou.

Součástí vybavení jsou dřevěné plovoucí podlahy, dřevěná velkoformátová izolační eurookna s čtyřstupňovým systémem větrání a předokenními hliníkovými žaluziemi, kompletně vybavená kuchyně, skleněné zábradlí lodžie, bezpečnostní vstupní dveře a videotelefon. Na terase je praktická komora na uskladnění venkovního nábytku, k bytu dále přísluší sklep a 1 venkovní parkovací stání.

Klidná lokalita nedaleko smíchovského centra Anděl je obklopena bohatou zelení, v pěším dosahu je například Paví vrch nebo zahrada Santoška. V okolí jsou mateřské i základní školy, restaurace, obchody i možnosti sportovního vyžití (tenisové kurty, zimní stadion či plavecký bazén). Dopravní spojení zajišťují autobusy i tramvaje. Pro cesty autem je výhodou rychlé napojení na Jižní spojku nebo blízký vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Interiér 89,18 m2, lodžie 12 m2, sklep 2,1 m2.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 101 m2
Lodžie 12 m2
Parkování 1 venkovní parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33290
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.