Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 1
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 2
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 3
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 4
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 5
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 6
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 7
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 8
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 9
Byt 3 + kk, Kakosova, Řeporyje - Praha 5 | 10
EXKLUZIVNĚ

Byt 3 + kk

Interiér 83 m2, balkon 10 m2

Praha 5, Řeporyje, Kakosova

Byt se 2 východně orientovanými balkony a garážovým stáním je umístěn ve 2. podlaží rezidenčního komplexu rozkládajícího se asi 15 minut chůze od stanice metra Luka a v blízkosti přírodního parku.

Interiér je dispozičně rozdělen na obývací pokoj s kuchyňským koutem a přilehlým balkonem, 2 ložnice (1 se vstupem na 2. balkon), prostornou předsíň, koupelnu (vana, umyvadlo, WC, přípojka na pračku) a samostatnou toaletu.

Součástí vybavení jsou plastová okna s vnitřními žaluziemi, plovoucí laminátové podlahy, kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči, podlahové konvektory a vestavěná skříň. Vytápění centrální. K jednotce přísluší sklep a garážové stání, přístupné pohodlně výtahem.

Součástí komplexu je dětské hřiště, v krátké docházkové vzdálenosti funguje mateřská, základní i umělecká škola a dům dětí a mládeže. Okolí nabízí také širokou nabídku nákupních možností od malých obchodů po supermarkety, nákupní centra a hobbymarkety. Autobusové spoje jezdí 4 minuty ke stanici metra Luka, která je dostupná i pěšky. Procházkou lze dojít do Dalejského údolí, jež je součástí velkého přírodního parku. Cesty autem urychluje snadné napojení na Rozvadovskou spojku a Pražský okruh.

Interiér 82,8 m2, balkony 5,3 m2 a 5 m2, sklep.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena prodáno
Celková plocha 93 m2
Balkon 10 m2
Parkování Garážové parkovací stání
Sklep Ano
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33468

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.